04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Основні етапи буріння свердловини на воду

Власники заміських ділянок і дачних будинків часто вдаються до послуги буріння свердловини. Власне джерело чистої питної води - це дуже зручно.

Головні переваги власної свердловини на воду:

•      Вона надійніше системи міського водопостачання. Вам не загрожують відключення води.

•      Вода із власної свердловини не містить хлор, як водопровідна.

•      Використання води не вимагає щомісячної оплати.

•      Насос для свердловини потребує тільки мінімальних і незначних витрат електроенергії.

•     Можливість добувати воду практично в необмежених кількостях.

Та й не завжди за містом, в дачних селищах, буває центральне водопостачання, тому ця послуга останнім часом дуже популярна. Ми розповімо, як роблять свердловину і які існують головні етапи буріння.

Попередній етап

Звичайно, перед початком безпосередніх робіт Ви визначаєтесь з фірмою, яка буде проводити буріння. Далі фахівці виїжджають на Вашу ділянку, визначають місце і глибину майбутньої свердловини.

Дуже важливим етапом є проектування. Це допоможе точніше продумати всі нюанси і структуру майбутньої свердловини. Також Вам розрахують вартість усіх передбачуваних робіт. Ціна залежить від структури землі на Вашій ділянці, глибини буріння та іншого. Після укладення договору з компанією на Вашу ділянку призначається спеціальна бригада, яка буде здійснювати попередню підготовку: встановлювати спеціальне обладнання, облаштовувати робочий майданчик. Далі прийшов час приступити до виконання безпосередніх робіт.

Буріння свердловини

Спочатку робиться пробне буріння, щоб переконатися в придатності вибраного місця. Для цього скопують близько метра землі. Якщо ж все гаразд і вибраний майданчик відмінно підходить для свердловини, то за допомогою спеціальних машин і техніки здійснюється буріння до необхідної глибини. Яма оснащується спеціальною трубою, фільтром і всіма іншими необхідними захисними спорудами.

Промивання й первинне використання

За допомогою потужного спеціалізованого насоса здійснюється промивка свердловини від забруднень і піску. Коли всі очисні роботи закінчені, можна спустити насос або шланг, за допомогою якого Ви будете добувати воду. Як правило, чиста, питна вода почне надходити строком від 3 годин до двох тижнів після безпосереднього спуску шланга.На завершення не забудьте про Акт прийому-здачі виконаних робіт і паспорт свердловини. Все це стане гарантією якості і подальшого професійного обслуговування. За допомогою цих документів Ви зможете в будь-який момент звернутися до фірми для проведення ремонтних робіт, очищення або установки нового обладнання.

© 2001-2018 АРТЕЗБУР