04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Автономне водопостачання заміського будинку

Кожен з нас розуміє важливість чистої природної води для здоров'я і життєзабезпечення людини і всього живого. Тому водопостачання заміського або дачного будинку справедливо вважається невід'ємною умовою благоустрою та комфортного проживання в ньому. Але дійсність така, що можливість підключення до міської або селищної магістралі існує не завжди, а більшість природних водойм сильно забруднені як хвороботворними бактеріями, так і шкідливими хімічними відходами. Таким чином, екологічно чисті індивідуальні джерела води доводиться шукати під землею і здійснювати автономне водопостачання заміського будинку з колодязя або свердловини. Так чому ж віддати перевагу – колодязю або свердловині? Перш ніж зробити вибір джерела води для системи автономного водопостачання заміського будинку, розглянемо переваги і недоліки кожного з них.

Водопостачання з криниці

Насправді, риття колодязя обходиться дешевше, ніж буріння свердловини, а при неминучому замулюванні почистити його набагато простіше. Але продуктивність колодязя нестабільна і, як правило, залежить від сезону: в посушливе або спекотне літо він може обміліти або зовсім пересохнути. Крім того, ґрунтові води можуть бути сильно забруднені пестицидами, нітратами або бактеріями, що накладає певні обмеження на використання такої води для пиття. Потужності колодязя вистачає тільки для мінімального водоспоживання (30-50 літрів на добу на 1 особу), чого вкрай недостатньо навіть для повноцінного прийняття невеликою сім'єю ванни, не кажучи вже про інші блага цивілізації (басейн, фонтан, мийка авто та ін.).

За висновками фахівців, сім'я з 4-х чоловік витрачає в середньому 1500 літрів щодня. Причому за цими підрахунками не враховувалися такі водозатратні процеси, як зрошення або полив.

Водопостачання зі свердловини

Для організації повноцінного водопостачання заміського будинку проводиться буріння свердловини на воду. Від глибини буріння (на пісок або на вапняк) безпосередньо залежить майбутня продуктивність водних свердловин, їх довговічність, надійність і, власне, сама якість води. При недостатньо глибокому бурінні свердловина не зможе дати необхідної продуктивності та термін її служби значно скоротиться. Вона має всі шанси забитися піском, і з часом будуть потрібні значні грошові витрати на її чистку.

Глибина буріння артезіанських свердловин залежить від гідрогеологічних умов конкретної території, адже глибина залягання артезіанської води в Київській області різна – в межах від 10 до 300 метрів. Як показує практика, всі матеріальні витрати на артезіанські свердловини з лишком окупаються їх високою продуктивністю (до 3 м3/год) і безперебійною роботою. Вони здатні забезпечити всі потреби господарсько-питного водопостачання приватного будинку, в тому числі організувати штучну водойму, полив ділянки або інші водозатратні процеси. Безперечними перевагами таких свердловин є їх довговічність, надійність і відмінна якість води.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії готові виконати всі необхідні проектні, бурові та будівельні роботи для облаштування артезіанської свердловини на Вашій території з обов'язковим дотриманням усіх технічних, технологічних і санітарних норм.

Звертайтесь! Ми зробимо все можливе, щоб чиста вода радувала вас довгі роки!

Бурение скважин на воду

© 2001-2018 АРТЕЗБУР