04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Артезіанська свердловина

Якщо Ви відчуваєте брак питної води високої якості, то артезіанська свердловина – це відмінний варіант. Переваг у такої свердловини дуже багато, але найголовніші – досить високі показники продуктивності – дебіт і тривалий термін служби (залежно від умов роботи може прослужити до 50 років). Але подібний спосіб буріння на воду є досить трудомістким і витратним процесом: використання дорогої спецтехніки на чолі з висококваліфікованими фахівцями.

Етапи буріння артезіанських свердловин

Артезіанська свердловина по своїй суті є складною гідротехнічною конструкцією. Для отримання подібних свердловин виконуються такі робочі етапи:

  • Проведення геологічних досліджень, проектування.
  • Безпосереднє буріння до водоносних покладів і установка обсадних труб.
  • Прокачування свердловини до повного візуального очищення води.
  • Підключення системи до водопостачання житла.
  • Отримання документів (паспорт) на свердловину, в яких описуються технічні дані артезіанської свердловини (глибина, дебіт, висота рівня води).

У наш час під час буріння артезіанської свердловини застосовують сталеві та пластикові обсадні труби, які з'єднуються за допомогою зварювання або різьблення (фітінг). Також мають справу і з експлуатаційними колонами – зі сталі або пластику.

Артезіанська свердловина – за і проти

Як і у будь-якого предмета або процесу є дві сторони медалі, так і у артезіанської свердловини є свої плюси і мінуси. До безперечних переваг можна віднести:

  1. Висока продуктивність. Рівень продуктивності артезіанських свердловин, в порівнянні з колодязем, на порядок вище.
  2. Безперервність подачі води. Це означає, що дебіт буде таким же, незалежно від тривалості роботи насоса. Також із однієї артезіанської свердловини може надходити вода в кілька водорозбірних точок.
  3. Чистота води. Вода з артезіанської свердловини НЕ БУДЕ забруднена мінеральними добривами та каналізаційними стоками.
  4. Тривала експлуатація. В середньому артезіанська свердловина служить 50 років.
  5. Артезіанські свердловини без проблем забезпечують водою в будь-якому місці.

До мінусів можна зарахувати порівняно високу ціну буріння артезіанських свердловин.

Пам'ятайте, якщо робити все за правилами і використовувати потрібні якісні деталі і техніку, то в результаті Ви отримаєте в своє розпорядження надійну артезіанську свердловину з чистою питною водою.

Підходьте до процесу буріння як практично, так і теоретично підкованим, але у виконавці завжди обирайте професіоналів з хорошою репутацією. Звертайтеся по допомогу в цій відповідальній справі до нашої фірми з буріння свердловин «Артезбур».

Бурение скважин на воду

© 2001-2018 АРТЕЗБУР