04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Буріння свердловин на воду в Києві – комплексний підхід

Щоб вода надходила в будинок або на підприємство круглий рік без перебоїв і була кришталево чистою, необхідно відповідально підійти до процесу буріння, облаштування свердловин, а також водоочищення. Тільки надійна компанія, яка спеціалізується на комплексному облаштуванні свердловин, може надати якісні послуги.

Буріння свердловин на воду – перший крок до власного джерела води

Компанія «АРТЕЗБУР» проводить повноцінні роботи з буріння артезіанських свердловин, які дозволяють отримати доступ до чистої води з якісних джерел, глибиною від 20 до 300 метрів. Ми вважаємо, тільки така свердловина при правильному облаштуванні може дати дійсно здорову воду, без будь-яких шкідливих добавок.

Бажання мати чисту воду «під рукою» – природне для кожної людини. Тому ми пропонуємо доступні ціни на проведення робіт, щоб якомога більше жителів приватного сектора і працівників підприємств мали можливість споживати чисту й здорову воду.

Ціна на буріння свердловин у Києві залежить від типу свердловини, її призначення, глибини, району розташування ділянки і якості матеріалів. Щоб розрахувати приблизну вартість робіт, наші фахівці виїжджають на Вашу ділянку з метою аналізу місцевості та проведення роз'яснювальних робіт.

Облаштування свердловин – важливий аспект комплексних робіт зі створення джерела води

Щоб якість води зі свердловини було завжди високою, а термін її експлуатації – якомога тривалим, необхідно організувати професійне облаштування свердловин. Довірте це компанії, яка здійснила буріння на Вашій ділянці, адже її фахівці вже знайомі з особливостями грунту на цій території. До того ж, повноцінне обслуговування свердловин після буріння – прерогатива справжніх професіоналів.

Що входить в комплекс робіт з облаштування свердловин від компанії «АРТЕЗБУР»?

Установка кесона – оголовка свердловини, що ізолює її від замерзання і грунтових вод.

Установка свердловинного насоса з урахуванням навантаження, рівня води та її витрат.

Установка гідроакумулятора для підтримки стабільного тиску, накопичення води та її економії витрат.

Монтаж трубопроводу, а також налагодження автоматичної подачі води та управління роботою насоса з дому.

Ми даємо гарантію свердловини до 5 років і несемо відповідальність за проведені нами роботи. Тому так багато мешканців приватних будинків і власників підприємств звертаються до нас за повноцінним сервісним обслуговуванням по всім європейським стандартам.

Водоочищення – гарантія довголіття джерела води

Яким би глибоким і чистим не було джерело води, що використовується Вами, воно потребує своєчасної та кваліфікованої перевірки. Щоб уникнути непередбачених поломок і технічних неполадок, зробивши буріння свердловини і її облаштування, компанія-професіонал повинна надавати послуги з очищення води.

Компанія «АРТЕЗБУР» є прихильником комплексного підходу з буріння, облаштування та очищення свердловини на воду. Тому природно, що ми підтримуємо зв'язок з кожним клієнтом і проводимо своєчасне сервісне обслуговування свердловини, яке включає в себе:

  • аналіз проби води в лабораторії;
  • обсяг споживання води;
  • аналіз особливостей конструкції джерела води.

Переваги того, що Ви довірите буріння свердловини в Києві одній компанії, очевидні. Тільки комплексний підхід до облаштування джерела води, від буріння як початкового етапу до сервісного обслуговування, гарантує тривале використання власної чистої води. Компанія «АРТЕЗБУР» піклується про здоров'я людей, пропонуючи якісні послуги по створенню джерела водопостачання, як для приватних будинків, так і для великих підприємств

© 2001-2018 АРТЕЗБУР