04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Підприємство «Артезбур» займається проектуванням і реалізацією проектів автоматичних систем поливу (від дорогих систем з дистанційним і програмованим управлінням до більш економічних варіантів). Пропоновані автоматичні системи можуть застосовуватися для поливу газонів та скверів, теплиць і сільськогосподарських площ, для ділянок зі складним ландшафтом і зрошення футбольних полів. 
Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий спектр послуг з установки систем поливу: 
  • консультації при виборі устаткування, 
  • проектування, 
  • монтаж систем будь-якої складності, 
  • пуско-налагоджувальні роботи, 
  • встановлення систем поливу "під ключ", 
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування. 
Автоматичні системи поливу дозволяють звести до мінімуму участь людини в процесі. За допомогою сучасних технологій можна дозувати кількість води, і навіть контролювати весь процес поливу дистанційно. Графік поливу можна налаштувати по числах, дням тижня, місяцям, із врахуванням особливостей ґрунту, типу рослин і рекомендацій по догляду. Для багатьох сучасних людей автоматичні системи поливу стали невід'ємною частиною комфорту. 
Наша компанія пропонує українському споживачу тільки найкращі системи автоматичного поливу та комплектуючі до них. Досвід і професіоналізм наших фахівців дозволяють нам запропонувати оптимальні рішення з урахуванням побажань і фінансових можливостей клієнтів. Ми пропонуємо якісне, комплексне обслуговування - від проектування і до введення системи в експлуатацію. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не тільки якісне обладнання, але й сервіс.

© 2001-2018 АРТЕЗБУР