04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Бурение Киев Артезбур
Бурение скважин Артезбур
Бурение Артезбур

Нашi переваги

Справжня гарантія

Компанія «АРТЕЗБУР» гарантує безперебійну роботу свердловини на воду протягом усього гарантійного терміну обслуговування - до 5 років. Також ми даємо гарантію на всі роботи, які пов'язані з водопостачанням, підведенням опалення, установкою каналізації. Тому Ви можете бути впевнені у якості виконаних робіт.

Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт

Перед бурінням свердловини, співробітники нашої компанії безкоштовно виїдуть на місце майбутніх робіт, перевірять всі особливості ділянки, оглянуть і узгодять місце установки. А також вислухають всі Ваші побажання і проконсультують з усіх питань, роз'яснять нюанси проведення робіт.

Сервісна підтримка

Наявність відмінної служби сервісу - візитна картка нашої компанії. Професійні співробітники завжди готові вирішити всі Ваші проблеми з насосним обладнанням, роботою свердловини, каналізації, системи опалення. Ми пропонуємо регулярне сервісне обслуговування, яке буде проводитися у зручний для Вас час.

Власна технічна база

У нашої компанії найсучасніший арсенал техніки, який дозволяє виконувати роботи в будь-яких умовах якісно і професійно. В автопарку «Артезбур» 22 одиниці найкращої бурової техніки і супутнього устаткування. Висококваліфіковані фахівці і власна технічна база дають нам можливість задовольнити всі Ваші вимоги.

фото

  • Разгрузка Артезбур
  • Сервис Артезбур
  • УРБ 2а2 Артезбур
  • УРБ 2,5 Артезбур
  • Техника Артезбур
  • Техника для бурение Артезбур
  • Бурение Артезбур Киев
  • 1БА-15В бурение скважин

Відгуки

Новопетрівська сільська рада

 

Артезбур відгук сільська рада

СК "Україна"

Артезбур відгук СК Україна

Домобудівний комбінат №4

 

Артезбур відгук комбінат №4

Мапа


Професійне буріння свердловин у Києві

Ви вважаєте, що у сучасному мегаполісі неможливо знайти чисту та свіжу воду?

Компанія «Артезбур» уже 25 років доводить протилежне. Буріння свердловин на воду – головна спеціалізація нашого підприємства, ми проводимо повноцінний комплекс послуг з проектування, будівництва та ремонту свердловин.

Замовляючи послугу буріння свердловини, будьте впевнені – професіонали компанії «Артезбур» завжди оперативно проводять сервісне обслуговування та вирішують усі проблеми, пов’язані з роботою свердловин.

Буріння свердловин на воду– особливості робіт

Буріння свердловин у Києві – екологічно обґрунтоване рішення, адже Київська область багата на підземні джерела з чистою артезіанською водою – головним параметром при плануванні буріння. Наші фахівці мають величезний досвід у визначенні кращого місця для будівництва свердловини у відповідності з усіма нормативними вимогами.

Ціна на буріння свердловин розраховується на місці перед початком робіт. Фахівці «Артезбур» нададуть повну інформацію про те, як формується вартість послуг, які надаватимуться.

Де замовити якісне буріння свердловин у Києві?

До послуг компанії «Артезбур» входять:

- буріння свердловин на воду;

- збір документації по проекту;

- реалізація інженерно-геологічних досліджень на ділянці;

- вивчення та усунення проблем при технічному сервісі свердловини;

- реалізація системи автономного водопостачання;

- технічний сервіс свердловини та обладнання.

Інтеграція сучасних технологій та налагоджена система роботи у цьому напрямку гарантують якісне буріння у Києві та області за кращою ціною. Наші фахівці оперативно та професійно проведуть інженерно-геологічне дослідження, буріння, виконають монтаж насосного обладнання, а також введуть в експлуатацію систему автономного водопостачання будинку.

Буріння у Києві – ціна об’єктивна та доступна

Щороку компанія «Артезбур» обладнує та реалізує більше 500 проектів. Ціна на буріння свердловин у Києві від нашої компанії – справедливаіобґрунтована, адже замовлення виконується швидко та якісно. Ми ведемо об’єктивну цінову політику, враховуючи потреби та фінансові можливості клієнтів.

Фахівці компанії «Артезбур» – висококласні інженери та справжні професіонали своєї справи. Кожен із них має великий практичний досвід та глибокі знання у сфері своєї діяльності. Для реалізації проектів з облаштування свердловин ми використовуємо якісне, сертифіковане обладнання. Вартість усіх видів матеріалів та здійснених технічних робіт розраховується для кожного проекту індивідуально. Ми гарантуємо об’єктивність та доступність ціни – одного з важливих аспектів нашої діяльності.

Можливості: артезіанська свердловина у Києві

Вже більше 25 років ми здійснюємо буріння свердловин на воду у Києві за ціною, яка гарантовано Вам підійде. Наше підприємство демонструє високий рівень професіоналізму та відповідальне виконання робіт. Усі види робіт, незалежно від того, буримо артезіанську свердловину у Києві або Київській області, виконуються із впровадженням новітніх технологій, а тому відповідають навіть найвищим вимогам сучасного споживача.

Правильне облаштування та введення в експлуатацію системи водопостачання – це визначальний чинник комфортного життя в будинку. Ми постійно розвиваємо свою майстерність та досвід у проведенні якісних монтажних робіт. Вивчаючи продукцію різних виробників, ми налагодили партнерські відносини з найкращими постачальниками матеріалів для облаштування свердловин.

Сьогодні до комплексу наших послуг також входить функціональна система очищення та фільтрації води, запропонована відомими європейськими виробниками. Фахівці компанії «Артезбур» допоможуть вибрати найкращий варіант облаштування системи водопостачання з урахуванням особливостей ділянки та Ваших побажань.

© 2001-2018 АРТЕЗБУР