Водоочистка та водопідготовка

очистка води

Безкоштовний аналіз

підбір фільтруючого обладнання для води

Підбір обладнання

виїзд інженера

Виїзд інженера

монтаж фільтруючого обладнання

Монтаж

сервіс 24 години

Сервісне обслуговування

Для квартиры
дом
кафе и рестораны
для заводов

Навіщо потрібна водоочистка?

Свердловина

Вода, що добувається з підземних водоносних горизонтів, як правило, має підвищену жорсткість і перевищує гранично допустимі концентрації по залізу. При цьому залізо, при окисленні, забарвлює воду в неприємні жовто-коричневі тони і робить її практично непридатною до застосування в побуті. Ознаки:

 

 • Металевий присмак
 • Рудий темно-коричневий важковидаляємий наліт на сантехніці
 • У спочатку прозорій воді на відкритому повітрі з'являється рудий осад
 • Кольорові речі знебарвлюються після прання

 

Наступна проблема якості води зі свердловини це наявність сірководню, амонію і органіки, які надають воді неприємний запах, викликають корозію труб, можуть бути причинами захворювань.

Водопровід

До того, как вода попадает в наши краны, она проходит через массу очистных сооружений. И даже после этого она содержит огромное количество патогенных микроорганизмов и разнообразных вирусов. Именно поэтому водопроводная вода поддается хлорированию.
Хлор является сильнейшим бактерицидным реагентом, а кроме того, еще и самым дешевым. Не весь добавленный в воду хлор идет на обеспечение ее эпидемиологической безопасности, часть может вступить в химическую реакцию с различными органическими веществами и образовать действительно опасную смесь. Продуктами таких нежелательных реакций являются сильнейшие мутагенные, канцерогенные, да и просто токсические соединения.

Хлорована вода пересушує шкіру, порушується структура волосся, вони стають слабкими, тьмяними і ламкими. Вживання хлорованої води в їжу може призвести до гастритів, дисбактеріозу, ерозії порожнини рота і стравоходу, а також до онкологічних захворювань і прискорення процесів старіння організму.

Уникнути шкідливого впливу хлорованої води на красу і здоров'я нашого організму цілком можливо. Для цього необхідно використовувати в їжу і для проведення гігієнічних процедур тільки таку воду, яка пройшла додаткове очищення.

Водопідготовка і водоочищення, яка використовується для приготування питної води, досить різноманітна.

Замовте аналіз води зі свердловини. Застосування конкретних методів водопідготовки та водоочищення води зі свердловини залежить від хімічного складу води.

 

Який вид водоочищення обрати?

Сьогодні на ринку систем водопідготовки для квартир, заміських будинків і котеджів присутні два основні класи фільтрів: картріджн і балонні. У свою чергу, балонні фільтри підрозділяються на автоматичні і ручні. Всіх їх об'єднує одне спільне завдання: «Довести якість споживаної води до необхідного, а саме знизити до нормативів показники перевищують гранично допустимі концентрації (ГДК)».

Картриджні системи водоочистки

В силу своїх технологічних особливостей,  призначені для будинків з невеликим споживанням води та розраховані на воду з незначними відхиленнями від ГДК.

Зазвичай вони монтуються через кронштейни на стінах або в прихованих нішах. Обв'язка проводиться поліпропіленовими трубами. Такі системи мають свої плюси і мінуси.

Балонні системи водоочистки

Балонні системи мають більш широкий спектр застосування, в основному через можливість застосування більшої кількості різних засипок і допоміжних технологічних елементів. Наприклад, якщо картріджниє системи використовують для окислення заліза тільки робочу ємність засипки картриджа знезалізнення, то в балонних установках додатково застосовуються допоміжні системи окислення, такі як аераційні колони з повітряним компресором, або комплекс дозації гіпохлориту натрію.

Періодична регенерація фільтруючих завантажень автоматичними або ручними блоками промивання дозволяє продовжити термін їх служби до 15 років, що істотно знижує експлуатаційні витрати. Зазвичай встановлюються на підлогу. Деякі елементи системи навішуються на стіни. По підставі можуть займати від 0,5 до 6 м2 в приватному секторі і до декількох десятків квадратних метрів в промисловому. Обв'язка проводиться поліпропіленовими трубами. У свою чергу ці системи мають свої переваги і недоліки.

 

Переваги:

 • Стабільно висока якість очищеної води;
 • Можливість застосування при фільтрації сильнозагрязненная вод;
 • Великий термін експлуатації фільтруючих завантажень (від 1 року до 15 років);
 • Можливість комплектації установок під великі продуктивності;
 • Висока автоматизація процесів.

З огляду на все «За» і «Проти», фахівці нашої компанії завжди допоможуть Вам зробити оптимально правильний вибір і запропонують тільки якісне, перевірене обладнання та технології водопідготовки та водоочистки.

Як ми працюємо?

Вибір технології очищення води і підбір обладнання здійснюється інженером-технологом «АРТЕЗБУР» на підставі хімічного аналізу води, особливостей квартири / будинку і Ваших потреб. Можливий виїзд фахівця на ділянку для з'ясування Ваших побажань, особливостей монтажу або відбору проби води для аналізу. В результаті, Ви отримуєте чітке комерційну пропозицію з коментарями, найменуваннями та цінами, але також порядок взаємодії та виконання робіт.

Компанія «АРТЕЗБУР» має можливість запропонувати разове або планове сервісне обслуговування всього змонтованого обладнання водопідготовки. Кваліфіковані сервісні бригади забезпечать стабільну роботу обладнання, його якісне і своєчасне обслуговування. Доставлять необхідні витратні матеріали та запасні частини, а диспетчерська служба забезпечить інформаційну підтримку і прийме замовлення на виїзд планових і аварійних бригад.

 

Если Вы постоянно проживаете в загородном доме или на даче, то просто необходимо обеспечить свой дом автоматизированной системой водоподготовки.

Добываемая из подземных водоносных горизонтов, как правило, обладает повышенной жесткостью и превышает предельно допустимые концентрации по железу. При этом железо, при окислении, окрашивает воду в неприятные желто-коричневые тона и делает ее практически непригодной к применению в быту.
Водоподготовка и водоочистка, используемая для приготовления питьевой воды, весьма разнообразна.

Закажите анализ воды из скважины. Применение конкретных методов водоподготовки и водоочистки воды из скважины зависит от химического состава воды.

Водоподготовка для коттеджей

Як замовити монтаж системи водопідготовки в компанії АРТЕЗБУР? Ви можете під'їхати в будь-який з наших офісів і укласти договір на водопідготовку. При цьому вноситься передоплата в розмірі 100% від вартості обладнання. У договорі, крім інших умов, позначаються терміни початку і закінчення робіт. За кілька днів до цих термінів, з Вами телефонують фахівці «АРТЕЗБУР» і домовляються про день початку робіт. В означений день Ви або Ваш уповноважений представник приймає бригаду на ділянці робіт, визначаєтесь з особливостями і ми починаємо монтаж. Завчасно, бригадир сповіщає Вас або Вашого представника про необхідність і часу прийому змонтованого обладнання. При цьому здається: перелік обладнання, герметичність обладнання, трубопроводів і з'єднань, проводиться первинний інструктаж, підписується відповідний Акт та матеріальна відомість. Після цього, через 2-3 дня можна під'їжджати в офіс (в якому укладався договір на монтаж) для твори остаточного розрахунку по монтажу системи очищення води, отримання паспортів, інструкцій і рекомендацій по експлуатації.

Якщо Ви постійно проживаєте в заміському будинку або на дачі, то просто необхідно забезпечити свій будинок автоматизованою системою водопідготовки.

Видобувається з підземних водоносних горизонтів, як правило, має підвищену жорсткість і перевищує гранично допустимі концентрації по залізу. При цьому залізо, при окисленні, забарвлює воду в неприємні жовто-коричневі тони і робить її практично непридатною до застосування в побуті.
Водопідготовка і водоочищення, яка використовується для приготування питної води, досить різноманітна.

Замовте аналіз води зі свердловини. Застосування конкретних методів водопідготовки та водоочищення води зі свердловини залежить від хімічного складу води.

ВОДОПІДГОТОВКА ДЛЯ котеджів

Сьогодні на ринку систем водопідготовки для дач, заміських будинків і котеджів присутні два основні класи фільтрів: картріджниє і балонні. У свою чергу, балонні фільтри підрозділяються на автоматичні і ручні. Всіх їх об'єднує одне спільне завдання: «Довести якість споживаної води до необхідного, а саме знизити до нормативів показники перевищують гранично допустимі концентрації (ГДК)».

Картриджних система ВОДОПОДГОТОВКИ

В силу своїх технологічних особливостей, спочатку призначені для будинків з невеликим споживанням води та розраховані на воду з незначними відхиленнями від ГДК.

Зазвичай вони монтуються через кронштейни на стінах або в прихованих нішах. Обв'язка проводиться поліпропіленовими трубами. Такі системи мають свої плюси і мінуси.

Плюси:

Мінуси:

 • компактність;
 • Відносно низька вартість капітальних витрат при первинному монтажі;
 • Не має потреби в підключенні фільтрів до каналізації;
 • Можливість самостійного обслуговування;
 • Досить проста процедура зимової консервації;
 • Енергонезалежність.
 • Короткий термін служби картриджів (від декількох днів до 2-3 місяців);
 • Висока вартість експлуатаційних витрат (вартість картриджів);
 • Обмеженість застосування при багатокомпонентної забрудненості підземних вод.

Балонні СИСТЕМИ ВОДОПіДГОТОВКИ

Балонні системи мають більш широкий спектр застосування, в основному через можливість застосування більшої кількості різних засипок і допоміжних технологічних елементів. Наприклад, якщо картріджниє системи використовують для окислення заліза тільки робочу ємність засипки картриджа знезалізнення, то в Балон установках додатково застосовуються допоміжні системи окислення, такі як аераційні колони з повітряним компресором, або комплекс дозації гіпохлориту натрію.

Періодична регенерація фільтруючих завантажень автоматичними або ручними блоками промивання дозволяє продовжити термін їх служби до 15 років, що істотно знижує експлуатаційні витрати. Зазвичай встановлюються на підлогу. Деякі елементи системи навішуються на стіни. По підставі можуть займати від 0,5 до 6 м2 в приватному секторі і до декількох десятків квадратних метрів в промисловому. Обв'язка проводиться поліпропіленовими трубами. У свою чергу ці системи мають свої переваги і недоліки.

плюси:

мінуси:

 • Стабільно висока якість очищеної води;
 • Можливість застосування при фільтрації сильнозагрязненная вод;
 • Великий термін експлуатації фільтруючих завантажень (від 1 року до 15 років);
 • Можливість комплектації установок під великі продуктивності;
 • Висока автоматизація процесів.
 • громіздкість;
 • Відносно висока вартість капітальних витрат при первинному монтажі;
 • Необхідність встановлення обладнання в цілий теплому приміщенні. Інакше виникає потреба більш складної консервації обладнання на зиму;
 • Необхідність підключення до дренажу або каналізації;
 • Енергозалежність.

З огляду на все «За» і «Проти», фахівці нашої компанії завжди допоможуть Вам зробити оптимально правильний вибір і запропонують тільки якісне, перевірене обладнання та технології водопідготовки та водоочистки.

ВИБІР ОБЛАДНАННЯ ВОДОПіДГОТОВКИ

Вибір технології очищення води і підбір обладнання здійснюється інженером-технологом «АРТЕЗБУР» на підставі хімічного аналізу води, особливостей будинку (ділянки) і Ваших потреб. Можливий виїзд фахівця на ділянку для з'ясування Ваших побажань, особливостей монтажу або відбору проби води для аналізу. В результаті, Ви отримуєте чітке комерційну пропозицію з коментарями, найменуваннями та цінами, а так само порядок взаємодії та виконання робіт.

Компанія «АРТЕЗБУР» має можливість запропонувати разове або планове сервісне обслуговування всього змонтованого обладнання водопідготовки. Кваліфіковані сервісні бригади забезпечать стабільну роботу обладнання, його якісне і своєчасне обслуговування. Доставлять необхідні витратні матеріали та запасні частини, а диспетчерська служба забезпечить інформаційну підтримку і прийме замовлення на виїзд планових і аварійних бригад.