Про Артезбур

DSC_0031

До послуг компанії «Артезбур» входить:

Ви вважаєте, що в сучасному мегаполісі неможливо знайти чисту і свіжу воду?

Компанія «АРТЕЗБУР» вже 25 років доводить зворотне. Буріння свердловин на воду - головна спеціалізація нашої компанії, ми пропонуємо повноцінний комплекс послуг із проектування, будівництва і ремонту. Замовляючи у нас свердловину Ви, можете бути впевнені, що фахівці компанії «АРТЕЗБУР» завжди оперативно проведуть сервісне обслуговування та вирішають усі проблеми, пов'язані з роботою свердловин.

Буріння свердловин на воду в Києві - особливості робіт
Це екологічно обгрунтоване рішення, оскільки Київська область багата на підземні джерела з чистою артезіанською водою - головний параметр при плануванні буріння. Наші фахівці мають величезний досвід у визначенні кращого місця для будівництва свердловини у відповідності з усіма нормативними вимогами. На буріння свердловин ціна розраховується на місці перед початком робіт. Фахівці «АРТЕЗБУР» надають повну інформацію про те, як формується вартість послуг, які надаються.

Можливості: артезіанська свердловина в Києві
Уже понад 25 років ми здійснюємо буріння свердловин на воду в Києві за ціною, яка гарантовано підійде Вам. Наше підприємство незмінно демонструє високий рівень професіоналізму і відповідальне виконання робіт. Всі види робіт, незалежно від того, бурим артезіанську свердловину в Києві або в Київській області, виконуються з впровадженням новітніх технологій, а тому відповідають навіть найвищим вимогам з боку сучасного споживача.

  • буріння свердловин на воду;
  • збір документації по проекту;
  • реалізація інженерно-геологічних досліджень на ділянці;
  • вивчення та усунення проблем при технічному обслуговуванні;
  • реалізація системи автономного водопостачання;
  • технічна підтримка і сервіс.

Інтеграція сучасних технологій і налагоджена система роботи в цьому напрямку гарантують якісне буріння в Києві і області за найкращою ціною. Наші фахівці оперативно і професійно проведуть інженерно-геологічні дослідження, буріння, виконають монтаж насосного обладнання, а також введуть в експлуатацію систему автономного водопостачання будинку.

Буріння свердловин в Києві - ціна об'єктивна і доступна

Щороку компанія «АРТЕЗБУР» обладнує і реалізує більше 300 проектів. Ціна на буріння свердловин в Києві від нашої компанії - справедлива і обґрунтована, оскільки замовлення виконується швидко та якісно. Ми ведемо об'єктивну цінову політику, враховуючи потреби та фінансові можливості клієнтів. Фахівці компанії «АРТЕЗБУР» - висококласні інженери і справжні професіонали своєї справи. Кожен з них має великий практичний досвід і глибокі пізнання в сфері своєї діяльності. Облаштування і буріння Київ і області здійснюється тільки з використанням якісного і сертифікованого обладнання. Вартість всіх видів матеріалів і проведених технічних робіт розраховується для кожного проекту індивідуально. Ми гарантуємо об'єктивність і доступність ціни - одного з важливих аспектів нашої діяльності.

Правильне облаштування та введення в експлуатацію системи водопостачання - це визначальний фактор комфортного життя в будинку. Ми постійно розвиваємо свою майстерність і накопичуємо досвід в проведенні якісних монтажних робіт. Вивчаючи продукцію різних виробників, ми налагодили партнерські відносини з найкращими постачальниками матеріалів для облаштування свердловин.

Сьогодні в комплекс наших послуг також входить функціональна система очищення та фільтрації води, запропонована відомими європейськими виробниками. Фахівці компанії «АРТЕЗБУР» допоможуть вибрати найкращий варіант облаштування системи водопостачання з урахуванням особливостей ділянки і Ваших побажань.

Файл не прикреплен или не соответствует формату
Файл не прикреплен или не соответствует формату
Файл не прикреплен или не соответствует формату

Артезбур - 25 лет опыта

Наші переваги

Справжня гарантія

Компанія «АРТЕЗБУР» гарантує безперебійну роботу свердловини на воду протягом усього гарантійного терміну обслуговування - до 10 років. Також ми даємо гарантію на всі роботи, які пов'язані з водопостачанням, підведенням опалення, установкою каналізації.

Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт

Перед бурінням свердловини, інженер нашої компанії безкоштовно виїде на місце майбутніх робіт, вивчить всі особливості ділянки, огляне і порекомендує найкраще місце для робіт. А також вислухає всі Ваші побажання і проконсультує з усіх питань, роз'яснить нюанси проведення робіт.

Сервісна підтримка

Наявність відмінною служби сервісу це візитна картка нашої компанії. Професійні співробітники завжди готові вирішити всі Ваші проблеми з насосним обладнанням та роботою свердловини. Ми пропонуємо регулярне сервісне обслуговування, яке буде виконуватися в зручний для Вас час.

Власна технічна база

У нашій компанії великий арсенал техніки, який дозволяє виконувати роботи в будь-яких умовах якісно та професійно. В автопарку «АРТЕЗБУР» понад 25 одиниць кращої бурової техніки і супутнього устаткування. Висококваліфіковані фахівці і власна технічна база дають нам можливість задовольнити всі Ваші вимоги.

Наші Новини