Відгуки

Вишгородське Міське Комунальне Підприємство "Водоканал" висловлює вдячність за виконання робіт по бурінню свердловини глибиною 300м та продуктивністю 70 м. куб за годину. Вдячні за високу якість робіт та дострокову здачу об'єкта і допомогу в водозабезпеченні міста Вишгород.

Водоканал, висловлює свою вдячність за якісне виконання по бурінню свердловини глибиною понад 300 метрів та продуктивністю 70 м.куб./год. Вдячні за високу якість робіт, дострокову здачу об'єкта.

Новопетрівська сільська рада в особі голови села Старенького Р.М. висловлює подяку ПП "Артезбур" , в особі Ворон Г.Ф., за якісне виконання 5-ти свердловин загальною продуктивністю 100 м куб за годину для забезпечення водопостачання с. Нові петрівці.

Всі договірні зобов'язання ПП "Артезбур" виконує на високому рівні та в строк. Всі роботи з буріння та облаштування свердловин виконані професійно та якісно.

Рекомендуємо ПП "Артезбур" як надійного та професійного виконавця бурових робіт.

Новопетровский сельсовет, Всі договірні зобов'язання ПП "Артезбур" виконує на високому рівні та в строк. Всі роботи з буріння та облаштування свердловин виконані професійно та якісно.

Лісний пивний клуб "Партизан"  висловлює свою подяку ПП "Артезбур"  за плідну співпрацю та підтверджує статус ПП "Артезбур" , як надійного та відповідального виконавця повного спектру робіт в області буріння свердловин та водопостачання.

Завдяки якісно виконаним роботам по бурінню 3-ох свердловин та повному циклу робіт з водопостачання, ми вже на протязі 10 років маємо змогу переконатися, у вірності нашого вибору, щодо співпраці з ПП "Артезбур".

Вважаємо що ПП"Артезбур" готові до вирішення дуже широкого спектру задач в області буріння та водопостачання  і на сьогодні являється однією з кращих бурових компаній в Україні.

ООО "Лесной клуб", Завдяки якісно виконаним роботам по бурінню 3-х свердловин та повному циклу робіт з водопостачання, ми вже напротязі 10 років маємо змогу переконатися у вірності нашого вибору, щодо співпраці з Артезбур.

 ВАТ "Домобудівний комбінат №4" висловлює велику вдячність за якісно виконані свердловини на воду для ЖК "Ярославичі" в м. Вишгород. Окремо відзначаємо кваліфікований інженерний та управлінський підхід ПП "Артезбур" , а також швидке виконання всіх робіт , згідно з обумовленими термінами.

Стабільність та професійність ПП "Артезбур" є гарантією нашою подальшої співпраці.

Домостроительный комбинат №4, висловлює велику вдячність за якісно виконані свердловини на воду для ЖК "Ярославичі" в м. Вишгород. Окремо відзначаємо кваліфікований інженерний та управлінський підхід ПП "Артезбур" , а також швидке виконання всіх робіт, згідно з обумовленими термінами.