Буріння артезіанських свердловин

Артезбур_Гатное_бурение02

Буріння артезіанських свердловин дозволяє організувати автономне водопостачання не тільки приватного будинку, а й великого підприємства. Користувачі отримують доступ до безперебійної та незалежної подачі води.

Ще один вид послуг - буріння під теплові насоси. Воно проводиться для установки системи геотермального опалення. Свердловина для теплового насоса виконує функцію обігріву: енергія землі використовується геотермальними насосами, забезпечуючи комфортну температуру в приміщенні.

Монтаж свердловини

Артезіанські водоносні горизонти перебувають між двома водотривкими шарами, тому вони захищені від поверхневого забруднення. Щоб дістатися до рівня залягання водоносного пласту, бурової машиною в землі робиться поглиблення. Потім в сформований колодязь стає основа (обсадні труби). На рівні водоносного шару в трубі робляться отвори для проходження води. Поступаючи через ці отвори, рідина потрапляє в фільтр, де очищується від домішок. Потім чиста вода піднімається вгору за рахунок власного тиску.

ПОСЛУГИ БУРІННЯ свердловин В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Kомпания "АРТЕЗБУР" пропонує послуги з буріння артезіанських свердловин в Київській області, а також подальше їх обслуговування.

ТАКІ ДЖЕРЕЛА МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ АБО ПІДПРИЄМСТВ:

  • для заміського будинку і дачі (приватне використання) глибина свердловин складає макс. 180 м, продуктивність - до 10 м3;
  • для підприємств (промислове використання) глибина джерела становить макс 300 м, продуктивність - більше 10м3.

переваги наших послуг:

  • Тривалий період використання - 40-50 років;
  • Безперебійне постачання чистою водою;
  • Водопостачання кількох будинків або цілого підприємства;
  • Обсяг води не зменшується.

АРТЕЗБУР здійснює буріння навіть на самих важкодоступних ділянках. У землі робиться поглиблення і встановлюється обсадная труба з фільтром. По завершенні бурових і настановних робіт робиться прокачування (промивання) джерела до тих пір, поки вода буде прозорою і чистою. Крім того, наші співробітники визначать, де бурити свердловину, її оптимальну глибину і діаметр.

Наші фахівці працюють з урахуванням всіх норм і вимог, забезпечуючи високу якість води, чітку організацію всього водопостачання і тривалий період експлуатації установки.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ АРТЕЗІАНСЬКА СВЕРДЛОВИНА

Вартість буріння свердловин прораховується індивідуально, після оцінки наших фахівців. У неї входить вартість робіт зі спорудження (буріння, установка обсадних труб, прокачування), а також матеріали (обсадна труба, фільтр, що цементують розчини та обсипання).

Ціни на буріння свердловин залежать від глибин: хв. 20, макс. 300 метрів.

Після облаштування джерела ПП "АРТЕЗБУР" проводить санітарну перевірку і аналіз води, а необхідну документацію надає замовникам. Також кожен клієнт отримує гарантію і безкоштовне сервісне обслуговування.

Дізнатися більше про наші послуги і скільки коштує артезіанська свердловина можна по телефону: (044) 22-777-44; (067) 524-88-47; (050) 603-00-67.