Буріння промислових свердловин

0203

АРТЕЗБУР виконає весь комплекс робіт і послуг з оформлення ліцензії на право користування надрами, складе проект на свердловину і ВЗУ, виконає буріння промислових свердловин на воду і побудує водозабірних вузол.

ЦІНИ НА Буріння ПРОМИСЛОВИХ артезіанських свердловин

Експлуатаційна колона, Ø
168 мм 219 мм 325 мм 426 мм
Ціна Ціна Ціна Ціна

У ВАРТІСТЬ ПРОМИСЛОВОГО БУРІННЯ МЕТРА СВЕРДЛОВИНИ ВХОДИТЬ:

  • Проїзд техніки до місця виконання робіт (Київ, Київська область);
  • Обсадка стовбура свердловини трубами (труби входять у вартість);
  • Відкачування нашим насосом до візуально чистої води;
  • 3 роки гарантії на артезіанську і 1 рік на піщану свердловину;
  • Паспорт на свердловину.

 

Бурова бригада проживає в своїх колісних вагонах. Від Вас бажано наявність електрики 220 B, 3 кВт. При відсутності електрики на ділянці робіт, вартість використання нашого генератора - 200 гривень за один мото-годину.

Вартість буріння свердловин прораховується індивідуально, після оцінки наших фахівців. У неї входить вартість робіт зі спорудження (буріння, установка обсадних труб, прокачування), а також матеріали (обсадна труба, фільтр, що цементують розчини та обсипання).

Ціни на буріння свердловин залежать від глибин: хв. 20, макс. 300 метрів.

Після облаштування джерела ПП "АРТЕЗБУР" проводить санітарну перевірку і аналіз води, а необхідну документацію надає замовникам. Також кожен клієнт отримує гарантію і безкоштовне сервісне обслуговування.

монтаж свердловини

Артезіанські водоносні канали перебувають між двома водотривкими шарами, тому вони захищені від поверхневого забруднення. Щоб дістатися до рівня залягання водоносного пласту, бурової машиною в землі робиться поглиблення. Потім в утворився колодязь ставиться основа (обсадні труби). На рівні водоносного шару в трубі робляться отвори для проходження води. Поступаючи через ці отвори, рідина потрапляє в фільтр, де очищується від домішок. Потім чиста вода піднімається вгору за рахунок власного тиску.

Послуги буріння свердловин в Київській області

Компанія "АРТЕЗБУР" пропонує послуги з буріння артезіанських свердловин в Київській області, а також подальше їх обслуговування.

ТАКІ ДЖЕРЕЛА МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПІДПРИЄМСТВ:

  • для підприємств (промислове використання) глибина джерела становить макс 300 м, продуктивність - більше 10м3

Переваги наших послуг:

  • Тривалий період використання - 40-50 років;
  • Безперебійне постачання чистою водою;
  • Водопостачання цілого підприємства;
  • Обсяг води не зменшується.

АРТЕЗБУР здійснює буріння навіть на самих важкодоступних ділянках. У землі робиться поглиблення і встановлюється обсадная труба з фільтром. По завершенні бурових і настановних робіт робиться прокачування (промивання) джерела до тих пір, поки вода буде прозорою і чистою. Крім того, наші співробітники визначать, де бурити свердловину, її оптимальну глибину і діаметр.

Наші фахівці працюють з урахуванням всіх норм і вимог, забезпечуючи високу якість води, чітку організацію всього водопостачання і тривалий період експлуатації установки.