Автономне водопостачання приватного будинку

Артезбур_Лютеж_бурение_07

Компанія «Атезбур» з 1995 року є однією з провідних компаній на ринку проектування та монтажу автономних систем водопостачання приватних заміських будинків. Кваліфіковані фахівці допоможуть вирішити задачу забезпечення будинку ефективної і надійної системою водопостачання, виконають проект, облаштують і обслужать автономну систему водопостачання в заміському будинку від різних джерел водопостачання, використовуючи нові технології, якісне обладнання та матеріали.

Зателефонуйте до компанії «АРТЕЗБУР» по телефону +38 (067) 524-88-47 і Вам дадуть відповідь наші фахівці на всі Ваші питання по влаштуванню автономної системи водопостачання в приватному будинку для Ваших умов.

КОМПЛЕКС РОБІТ ПО РЕАЛІЗАЦІЇ автономного ВОДОПОСТАЧАННЯ БУДИНКУ:

 • Проектування системи водопостачання;
 • Монтаж автоматизованої системи водопостачання;
 • Підбір та підключення обладнання водопідготовки;
 • Організація системи водовідведення;
 • Гарантійне і сервісне обслуговування.

ПРОЕКТ СХЕМИ автономного ВОДОПОСТАЧАННЯ

Першим етапом в справі організації автономного водопостачання приватного будинку повинна бути робота зі складання проекту схеми водопостачання. Наявність проекту в чималому ступені впливає на надійність і ефективність роботи системи автономного водопостачання.

Проект дозволяє якісно поєднати водопостачання з іншими інженерними комунікаціями заміського будинку (опалення, водовідведення, електропостачання) та підвищити рівень комфорту. Правильно складений проект автономного водопостачання дозволить знизити витрати на матеріали, які використовуються при монтажі обладнання.

ВАМ ПОТРІБЕН ПРОЕКТ СХЕМИ автономного ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ?

Наші фахівці можуть виконати проекти водопостачання приватного будинку за такими схемами:

 • З гідроакумулятором і автоматикою, встановленими в будинку
 • Літнього водопостачання на дачі
 • З насосною станцією і накопичувальної ємністю
 • З накопичувальної ємністю
 • З обладнанням в підсобному приміщенні

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ ВОДОПОСТАЧАННЯ В «АРТУЗБуР»

Замовте проект водопостачання заміського будинку в «АРТЕЗБУР» і ви отримаєте: прозорі ціни; висока якість матеріалів і робіт з монтажу обладнання; найкоротші терміни виконання робіт; робота за договором; Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Власник, який вирішив організувати автономне водопостачання приватного будинку зі свердловини, повинен знайти відповіді на ряд важливих питань:

 • Якого типу джерело води може стати основою системи водопостачання в даному районі?

В автономному водопостачанні котеджу або дачі використовуються природні водні джерела. У багатьох випадках в якості джерела вибирають свердловину - це оптимальний варіант. Джерелом також може бути колодязь або водойма.
Для водопостачання на дачі в якості джерела зазвичай використовується малопродуктивна свердловина. Вода подається на поверхню насосом вібраційного типу в накопичувальну ємність, а з неї самопливом або за допомогою автоматичної станції розподіляється по трубах.

 • Як функціонує і що являє собою автономна система водопостачання?

Щоб організувати автономне водопостачання заміського будинку під ключ, необхідно провести розрахунок водоспоживання, заснований на кількості проживаючих людей, кількості приладів, параметрах системи поливу і т.п. Основа системи водопостачання - свердловина, як правило, на вапняк, з продуктивністю від 1,5 м3 / год. Погружний відцентровий насос подає воду на поверхню і створюється надлишковий тиск в трубопроводі для нормальної експлуатації сантехнічних приладів.

 • Як отримати воду, відповідає технічним і санітарним нормам?

Домішки, які присутні у воді, можуть негативно впливати і на здоров'я людини, і на працездатність сантехнічних пристроїв і побутової техніки. Вода в свердловинах рідко відповідає вимогам санітарних правил. Тому автономна система водопостачання котеджу з артезіанською свердловиною або система водозабезпечення дачі з дрібної свердловиною - перш ніж вода надійде до споживачів, вона повинна пройти стадію водопідготовки.