Буріння свердловин на воду в Києві та Київській області

Більше 20 років ми буримо свердловини на воду

Промислове буріння

Ми виконаємо весь комплекс робіт з оформлення ліцензії, складемо проект на ВЗУ, виконаємо буріння свердловин на воду.

Буріння приватних свердловин

Здійснюється буріння свердловин на воду в Києві та Київській області на різні водоносні горизонти: пісок і вапняк.

Водоочистка та водопідготовка

Індивідуальна система водопостачання - одна з найважливіших складових комфортного проживання в приватному заміському будинку.

Проектування і ліцензування

Щоб добувати воду з артезіанських горизонтів потрібна ліцензія на користування надрами.

Сервіс та ремонт

У комплекс послуг входять безкоштовні консультації, виїзд на місце з метою діагностики та виконання робіт з капітального та поточного ремонту свердловини і обладнання.

Будівництво ВЗУ

«АРТЕЗБУР» має великий досвід надання комплексних послуг з проектування і будівництва спеціалізованих будівель і споруд.

Буріння свердловин на воду наша професія!

Новини компанії

Про нас говорять

Вишгородське Міське Комунальне Підприємство "Водоканал" висловлює вдячність за виконання робіт по бурінню свердловини глибиною 300м та продуктивністю 70 м. куб за годину. Вдячні за високу якість робіт та дострокову здачу об'єкта і допомогу в водозабезпеченні…

Водоканал висловлює свою вдячність за якісне виконання по бурінню свердловини глибиною понад 300 метрів та продуктивністю 70 м.куб./год. Вдячні за високу якість робіт, дострокову здачу об'єкта.

Новопетрівська сільська рада в особі голови села Старенького Р.М. висловлює подяку ПП "Артезбур" , в особі Ворон Г.Ф., за якісне виконання 5-ти свердловин загальною продуктивністю 100 м куб за годину для забезпечення водопостачання с. Нові…

Новопетровский сельсовет Всі договірні зобов'язання ПП "Артезбур" виконує на високому рівні та в строк. Всі роботи з буріння та облаштування свердловин виконані професійно та якісно.

Лісний пивний клуб "Партизан"  висловлює свою подяку ПП "Артезбур"  за плідну співпрацю та підтверджує статус ПП "Артезбур" , як надійного та відповідального виконавця повного спектру робіт в області буріння свердловин та водопостачання. Завдяки якісно виконаним…

ООО "Лесной клуб" Завдяки якісно виконаним роботам по бурінню 3-х свердловин та повному циклу робіт з водопостачання, ми вже напротязі 10 років маємо змогу переконатися у вірності нашого вибору, щодо співпраці з Артезбур.