Автономна каналізація

Автономна каналізація
в Київській області

Монтаж септиків «під ключ»
з гарантією 12 років від виробника.
Автономна каналізація

Очищення стічних вод – необхідність в організації побуту в заміському будинку або на дачі. Бурова компанія «АРТЕЗБУР» рекомендує автономну каналізацію «ОСК».

Наша компанія пропонує пристрій системи автономної каналізації та встановлення необхідного
обладнання. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання, інноваційні технології очищення і
серйозні напрацювання, які з’явилися у нас за багато років роботи.

Облаштування каналізаційної
системи має свої особливості, які обов’язково врахують фахівці нашої компанії, тому просто
зателефонуйте нам і ми обов’язково домовимося.

Переваги наших систем "ОСК"

Буріння свердловин Київ

1/3 РОКИ ВИКЛИК
АСЕНІЗАТОРА

Буріння свердловин Київ

Очистки

Буріння свердловин Київ

Можливість повторного використання очищеної води

автономна каналіізація

Дізнайтесь ціни на

установку систем каналізації

Порада


Відзначимо, що без використання компресора можна досягти очищення 95-98%. Будь-яка технологія в якої відсутня примусова аерація, має низький ступінь очищення (максимум 65%).
Непорядні менеджери запевняють Вас, що простий септик очищає воду до 85%, але це не так. Ефект очищення при відсутності компресора - буде становити максимум 60-65%. Чим же це загрожує? При щоденному скиданні води в такі системи всього через 2-3 роки мешканці будинку стикаються із забитою дренажною системою.

Відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.

Завжди готові допомогти

Маєте запитання?