Відеодіагностика свердловини

Відеодіагностика
свердловини

Згодом свердловина починає гірше працювати, забиватися
піском, обсадні труби підлягати корозії, виходить за ладу
насосне обладнання та інше. Це призводить до зниження
заявленого дебету свердловини. Для того, щоб точно зрозуміти,
що призвело до погіршення роботи свердловини, і чи можливо
це виправити, необхідно проводити відеодіганостіку свердловини.

Порядок дій

Відеодіагностіка здійснюється за допомогою використання заглибних відеокамер, що передають картинку на монітор. Фахівець аналізує зображення та робить висновки про глибину свердловини, пошкодження обсадної труби та фільтрової колони, сторонні предмети, загальний стан свердловини. Складається звіт про поточний стан свердловини, та видаються рекомендації, щодо подальшого ремонту та сервісного обслуговування свердловин на воду.

можемо побачити:

точная глубина

Точну глибину та параметри обсадних труб

зеркало воды

Дзеркало води

труба

Стан внутрішніх стінок свердловини

сторонние примеси

Присутність сторонніх
предметів

возможные повреждения

Пошкодження та загальний
стан обсадної колони

колона

Цілісність обсадної колони

Відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.

завжди готові допомогти

Маєте запитання?