Проектування і монтаж автоматичних систем поливу для теплиць і газонів

By in
Проектування і монтаж автоматичних систем поливу для теплиць і газонів

ПРОЕКТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН чи автоматичних систем поливу

– завдання непросте і краще його довірити її фахівцям. При установці таких систем необхідно врахувати безліч чинників: ландшафт і площа, джерела води (дебіт, тиск, забрудненість хімічними або іншими домішками), а також побажання замовника за якістю зрошення.

Ми володіємо величезним досвідом, тому виконуємо проектування і монтаж автоматичних систем поливу самої різної складності – від простих економічних варіантів до програмованих автономних систем з можливістю дистанційного керування.

Будь-який власник власної земельної ділянки знає, наскільки важливо вчасно і в міру забезпечити рослини водою. Волога для флори – це їжа і енергія, і секретом краси квітучого саду або родючого городу завжди був своєчасний і рясний полив.

Левова частка часу і сил йде саме на зрошення улюбленого сільськогосподарського угіддя. Сучасні технології дозволяють максимально автоматизувати цей процес.

Проектування і монтаж автоматичної системи поливу

В результаті грамотно спроектованої системи автоматичного зрошення вода подається безпосередньо до коренів рослини. Це багаторазово збільшує ефективність самої системи, а також позитивно впливає на витрату води.

Навіть найпростіші системи автоматичного поливу легко програмуються, рослини отримують воду та добрива за графіком, встановленим заздалегідь. Більш складні і дорогі системи здатні регулювати подачу води в залежності від кліматичних умов.

Правильно спроектована і встановлена система автоматичного поливу знижує вплив на рослину ранніх заморозків і знижених температур. Що випаровується волога збільшує температуру повітря біля поверхні землі на кілька градусів, що може бути порятунком для ще не зібраного врожаю.

Водопостачання у город

Наша компанія виконує проектування автоматичних систем поливу в Києві і по всій Україні для зрошення приватних територій зі складним ландшафтом, теплиць та інших сільськогосподарських площ, а також спортивних споруд (футбольних полів), газонів, парків і т.д.

Здійснюючи проектування і монтаж автоматичних систем поливу в Києві, ми гарантуємо якість і швидкість виконання замовлень.