О компании

DSC_0031

В услуги компании «Артезбур» входит:

Вам здаєтьяся, що в сучасному мегаполісі неможливо знайти чисту і свіжу воду? Компанія «АРТЕЗБУР» вже 25 років доводить зворотне. Буріння свердловин на воду - головна спеціалізація нашої компанії, ми проводимо повноцінний комплекс послуг з їх проектування, будівництва і ремонту. Замовляючи цю послугу, можете бути впевнені, що професіонали компанії «АРТЕЗБУР» завжди оперативно проводять сервісне обслуговування та вирішують всі проблеми, пов'язані з роботою свердловин.

Буріння свердловин на воду в Києві - особливості робіт
Це екологічно обгрунтоване рішення, оскільки Київська область багата на підземні джерела з чистою артезіанською водою - головний параметр при плануванні буріння. Наші фахівці мають величезний досвід у визначенні кращого місця для будівництва свердловини у відповідності з усіма нормативними вимогами. На буріння свердловин ціна розраховується на місці перед початком робіт. Фахівці «АРТЕЗБУР» надають повну інформацію про те, як формується вартість послуг, що надаються.

Можливості: артезіанська свердловина в Києві
Уже понад 25 років ми здійснюємо буріння свердловин на воду в Києві за ціною, яка гарантовано підійде Вам. Наше підприємство незмінно демонструє високий рівень професіоналізму і відповідальне виконання робіт. Всі види робіт, незалежно від того, Бурим артезіанську свердловину в Києві або в Київській області, виконуються з впровадженням новітніх технологій, а тому відповідають навіть найвищим вимогам з боку сучасного споживача.

  • буріння свердловин на воду;
  • збір документації по проекту;
  • реалізація інженерно-геологічних досліджень на ділянці;
  • вивчення та усунення проблем при технічному сервісі;
  • реалізація системи автономного водопостачання;
  • технічний сервіс.

Інтеграція сучасних технологій і налагоджена система роботи в цьому напрямку гарантують якісне буріння в Києві і області за найкращою ціною. Наші фахівці оперативно і професійно проведуть інженерно-геологічні дослідження, буріння, виконають монтаж насосного обладнання, а також введуть в експлуатацію систему автономного водопостачання будинку.

Буріння свердловин в Києві - ціна об'єктивна і доступна
Щороку компанія «АРТЕЗБУР» обладнує і реалізує більше 300 проектів. Ціна на буріння свердловин в Києві від нашої компанії - справедлива і обгрунтована, оскільки замовлення виконується швидко і якісно. Ми ведемо об'єктивну цінову політику, враховуючи потреби та фінансові можливості клієнтів. Фахівці компанії «АРТЕЗБУР» - висококласні інженери і справжні професіонали своєї справи. Кожен з них має великий практичний досвід і глибокі пізнання в сфері своєї діяльності. Облаштування і буріння Київ і області здійснюється тільки з використанням якісного і сертифікованого обладнання. Вартість всіх видів матеріалів і проведених технічних робіт розраховується для кожного проекту індивідуально. Ми гарантуємо об'єктивність і доступність ціни - один з важливих аспектів нашої діяльності.

Правильне облаштування та введення в експлуатацію системи водопостачання - це визначальний фактор комфортного життя в будинку. Ми постійно розвиваємо свою майстерність і набираємося досвіду в проведенні якісних монтажних робіт. Вивчаючи продукцію різних виробників, ми налагодили партнерські відносини з найкращими постачальниками матеріалів для облаштування свердловин.

Сьогодні в комплекс наших послуг також входить функціональна система очищення та фільтрації води, запропонована відомими європейськими виробниками. Фахівці компанії «АРТЕЗБУР» допоможуть вибрати найкращий варіант облаштування системи водопостачання з урахуванням особливостей ділянки і Ваших побажань.

Артезбур лого
Артезбур лого
Артезбур лого

Артезбур - 25 лет опыта

Наши преимущества

Настоящая гарантия

Компания «Артезбур» гарантирует бесперебойную работу скважины на воду на протяжении всего гарантийного срока обслуживания - до 10 лет. Также мы даем гарантию на все работы, которые связанны с водоснабжением, подведением отопления, установкой канализации.

Настоящая гарантия

Перед бурением скважины, инженер нашей компании бесплатно выедет на место будущих работ, изучит все особенности участка, осмотрит и порекомендует лучшее место для работ. А также выслушает все Ваши пожелания и проконсультирует по всем вопросам, разъяснит нюансы проведения работ.

Сервисная поддержка

Наличие отличной службы сервиса это визитная карточка нашей компании. Профессиональные сотрудники всегда готовы решить все Ваши проблемы с насосным оборудованием и работой скважины. Мы предлагаем регулярное сервисное обслуживание, которое будет выполняться в удобное для Вас время.

Собственная техническая база

У нашей компании большой арсенал техники, который позволяет выполнять работы в любых условиях качественно и профессионально. В автопарке «Артезбур» более 25 единиц лучшей буровой техники и сопутствующего оборудования. Высококвалифицированные специалисты и собственная техническая база дают нам возможность удовлетворить все Ваши требования.

Наши новости