Отопление загородного дома

sistema_otopleniya

Специалисты компании «Артезбур» помогут Вам не только с выбором системы отопления, но и выполнят работы по подбору оборудования и монтажу автономной системы отопления загородного дома под ключ от различных источников тепла (котлы на разном виде топлива), используя годами проверенное оборудование и материалы.

Проживание в загородном доме в зимний период времени не возможно без автономной системы отопления.

Системы отопления загородного дома различаются по видам:

  • система водяного отопления;
  • система воздушного отопления;
  • печное отопление;
  • системы отопления с применением различного вида конвекторов (электрических, газовых) и обогревателей (инфракрасных, масляных).
DSC_0019 (2)

У кожної системи опалення заміського будинку є свої переваги і недоліки. Не всі системи можна монтувати на будь-якій стадії будівництва будинку.

Повітряне опалення заміського будинку

Систему повітряного опалення потрібно планувати на етапі проектування будинку, а монтаж виконується в процесі будівництва. При виникненні необхідності в опаленні додаткових приміщень, не передбачених початковим проектом, потрібні істотні технічні зміни в системі, а значить і в конструкції самого будинку.

електричне опалення

Системи опалення з застосуванням електричних конвекторів, інфрачервоних обігрівачів та електричної теплої підлоги вимагає велику дозволену навантаження і стабільну електричну мережу, що не завжди можливо отримати при існуючих мережах.

пічне опалення

Система пічного опалення вимагає (для підтримки постійної температури) присутності людини, постійний контроль за станом димоходу і палива (вологість не більше 20-25%). При спалюванні палива з великою кількістю вологості зменшується теплота його згоряння, що призводить до підвищеного його витраті і збільшення кількості золи.

водяне опалення

Система водяного опалення має більшу перевагу, в порівнянні з перерахованими вище. Монтаж системи можливий на будь-якій стадії будівництва та оздоблення будинку (можна вибрати різні схеми прокладки трубопроводів (прихована і відкрита). Існуючі котли дозволяють використовувати будь-який вид палива: газ (природний і зріджений), рідке паливо (дизельне паливо і нафтопродукти), тверде паливо ( дрова, вугілля, брикети і т.д.) і електрику, для нагріву теплоносія. При великому різноманітті видів, моделей і кольорів радіаторів, їх легко вписати в сучасний інтер'єр. для підвищення комфорту людини в заміському будинку, використовується такж система водяного підігріву підлоги. У заміському будівництві водяна тепла підлога має перевагу перед теплою підлогою електричним, тому що істотно заощаджує споживання електроенергії на великих площах.

При виборі системи опалення враховуються багато чинників, в кожному конкретному випадку система підбирається індивідуально виходячи з технічних можливостей монтажу і з урахуванням побажань замовника. Паралельно з роботами по монтажу системи опалення проводитися монтаж внутрішніх систем водопостачання і каналізації.

Аналіз запитів на проведення робіт по монтажу системи опалення заміського будинку і наш багаторічний досвід роботи дозволяє стверджувати - найбільшого поширення в заміському будівництві отримали системи водяного опалення.