Як проходить сучасна очистка води у свердловині?

By in
Як проходить сучасна очистка води у свердловині?

Планова перевірка свердловини
Не можна вживати воду з джерела, який давно не перевірявся. Вода там може не тільки втратити смак і придбати колір, але і може бути небезпечна для Вашого здоров’я. Не потрібно користуватися правилом: якщо вода прозора – значить чиста. Це не так.

В результаті перевірки свердловини і проведення всіх необхідних аналізів, проведених фахівцями, Ви зможе дізнатися, чи придатна Ваша вода до вживання і потребує свердловина в чищенні.

Багато власників свердловини думають, що вони користуються найчистішою і смачною водою. З самого початку експлуатації Вашого джерела так і було. Але з часом фільтри в ній засмічуються і через деякий час потрібно проводити хімічний аналіз води на склад і профілактичне очищення свердловини.

Однаковою за хімічним складом води не буває. Навіть на сусідніх ділянках її склад істотно відрізняється. Також може змінитися якість води під час паводку, особливо для тих свердловин, які мають невелику глибину. Саме тому до очищення води необхідно ставитися індивідуально.

Види і процес очищення води в свердловині
З частим або рідкісним вживанням води зі свердловини, вона піддається значному забрудненню. Також є можливість попадання в джерело чужорідних тіл, що може привести до непрацездатності свердловини. Саме в таких випадках проводиться очищення води.

Є два види очищення. Один з них називається хімічним. За допомогою занурення в свердловину хімічних препаратів з реагентами, які максимально очищають воду від органічних і неорганічних частинок. Після такого очищення свердловина ретельно промивається.

Другий тип очищення називається механічним. Такий спосіб полягає в повному демонтажі свердловини і її очищення, методом промивання і чищення всіх комплектуючих.

Наведемо кілька прикладів чистки свердловин:

  • Видалення пробки з мулу;
  • Позбавлення від органічних частинок і іржі;
  • Очищення фільтра свердловини;
  • Очищення свердловини від піску.
  • Після проведення таких робіт, якість води в свердловині значно покращиться.

Буріння свердловин на воду в Києві та Київській області користується великою популярністю і попитом. З кожним роком все більше людей відчувають потребу в чистій воді і автономному водопостачанні заміського будинку або дачі, і оцінюють переваги, забезпечуючи собі максимальні зручності. Але варто пам’ятати, що будь-яка свердловина потребує планової чищенні і перевірці незалежно від того, скільки часу вона перебуватиме у Вас в експлуатації. Тільки так Ви забезпечите себе дійсно чистою і корисною водою.

Замовити очистку води з гарантією ви можете у Буровій компанії Артезбур.