Інженерно-геологічні вишукування

Інженерно-геологічні
вишукування

Інженерно-геологічні вишукування - це комплекс досліджень земельної
ділянки перед бурінням свердловини або будівництва об'єкта в цілому.
Геологічні вишукування спрямовані на відбір проб порід, шламу і води,
дослідження водоносних горизонтів, аналіз їх хімічного складу, та інше.
Бурова компанія «Артезбур» багато років робить роботи по інженерно-
геологічному вишукуванню та бурінню свердловин під ключ.

Навіщо потрібне інженерно-геологічне вишукування?

Інженерно-геологічний дослідження необхідні всім хто планує будувати об’єкти нерухомості від приватних котеджей до промислових підприємств. За допомогою інженерно-геологічного вишукування можна отримати важливу інформацію для будівництва:
  • глибина залягання водоносних горизонтів;
  • хімічний і фільтраційний склад водоносних горизонтів;
  • припустити можливість підтоплень земельної ділянки;
  • вплив підземних вод на властивості ґрунту;
На підставі отриманих даних визначаються найкращі, найбільш оптимальні з усіх точок зору місце для будівництва об’єкта.

Як ми працюємо

ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

складання кошторису

Буріння свердловин Київ

виїзд спеціаліста
на об'єкт

Буріння свердловин Київ

підготовка гарантійної
документації на свердловину
та обладнання

Буріння свердловин Київ

бурові роботи та монтаж
насосного обладнання

Буріння свердловин Київ

підписання договору
та внесення передплати

Буріння свердловин Київ

підписання актів
та оплата залишку

Буріння свердловин Київ

пропозиція системи
водоочистки (за необхідності)

Буріння свердловин Київ

задоволенний клієнт

Замовляйте за гарантією!

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва свердловини

Будь-яке будівництво, незалежно від його обсягів і масштабів, має починатися з ретельної підготовки, в яку включається проєктування, планування, складання кошторисів, пошук постачальників матеріалів і обладнання та багато іншого. Інженерно-геологічні вишукування для свердловини – важливий етап підготовчих робіт, без якого складно отримати технічно грамотний і економічно обгрунтований проєкт свердловини. Причому, всупереч поширеній думці, виконання даної роботи доцільно навіть для бюджетної свердловини, адже вартість інженерних вишукувань з лишком покривається економією під час буріння свердловини, оскільки вони дозволяють оптимізувати майбутні витрати.

Сутність інженерно-геологічних вишукувань

Інженерно-геологічні вишукування — один з видів передпроєктних робіт, в деяких випадках вони можуть виконуватися ще до того, як об’єкт придбано у власність та до початку буріння свердловини. Висновки, зроблені та служать базовими відомостями для розробки проектної документації на свердловину. Під час проведення: 

  • вивчається грунт, рослинність, водойми, 
  • грунтові води, 
  • кліматичні та погодні умови на місцевості. 

Завдяки такому комплексному підходу, інженери при складанні проекту можуть грамотно та обгрунтовано вибрати метод буріння та визначити глибину залягання грунтових вод. Вивчена геологія ділянки під будівництво дозволяє правильно визначити основні конструкційні рішення і пробурити надійну свердловину, яка буде вам служити довгі роки. Що важливо, інженерно-геологічні вишукування дозволяють визначити та мінімізувати негативний антропогенний вплив на навколишнє середовище. При цьому не важливо чи йде мова про приватний житловий будинок, промислове підприємство, багатоповерховий комплекс, автомобільна дорога або інженерна комунікація.

відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.